knihovnaface

Počasí dnes:

23. 9. 2017

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, od SV místy přeháňky nebo déšť. Denní teploty 13 až 17°C. Noční teploty 9 až 5°C.

rozšířené vyhledávání ...

Překlad (translations)

Obsah

Milí spoluobčané, náš sběrný dvůr se uchází o titul Sběrný dvůr roku 2015.  Kolektivní systém ASEKOL opět vyhlásil soutěž mezi sběrnými dvory o ten nejlepší, který získá zajímavou finanční odměnu.

Soutěž Sběrný dvůr roku probíhá od ½ července do konce října 2015, a to formou hodnocení široké veřejnosti prostřednictvím vyhledávače www.sberne-dvory.cz. Jejím cílem je najít v České republice ten nejlepší sběrný dvůr, tzn. uklizený, s ochotnou obsluhou, přívětivou otevírací dobou, co možná nejdostupnější a širokým rozsahem odebíraných komodit. Jaká jsou pravidla soutěže?

Na www.sberne-dvory.cz vyhledáte sběrný dvůr, který chcete ohodnotit. Označíte jednou až pěti hvězdičkami v každé z následujících šesti kategorií - dostupnost dvora, přístupnost dvora, pořádek, otevírací doba, ochota obsluhy a rozsah odebíraných komodit.

Při závěrečném vyhodnocení nejlepšího sběrného dvora v listopadu 2015 bude kromě hlasování veřejnosti přihlédnuto také k počtu komodit, které sběrný dvůr sbírá (např. sklo, plasty, kovy, atd.), a k množství zpětně odebraného elektrozařízení.

Vítězi se nakonec stanou dva sběrné dvory. Nejlepší sběrný dvůr v obci do deseti tisíc obyvatel získá finanční odměnu 30 tisíc korun, v obci nad deset tisíc obyvatel pak 50 tisíc korun.

Všichni hlasující se navíc mohou zúčastnit slosování o hodnotné ceny. Po vyplnění registračního formuláře budou automaticky zapojeni do jednoho ze dvou slosování. V každém z nich mohou získat jednu ze tří powerbank (2600 Mah), nebo dotykový mobilní telefon LG.

Děkujeme, že nám pomůžete vyhrát!