#
#
#
#
#
#
#
#

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Firmy a podnikatelé

pondělí: polévka – česneková (1,3)

I Kuřecí játra na cibulce, rýže jasmínová (1,3)

II Znojemská pečeně, těstoviny (1,3,7)

III Fazolový guláš, chléb (1,3)

 

úterý: polévka – selská (1)

I Smažený kuřecí řízek s Herkulesem, nové brambory, okurek (1,3)

II Vepřová plec na houbách, knedlík (1,3,7)

III Kynutý táč s ovocem a drobenkou (1,3,7)

 

středa: polévka – vývar s játrovou rýží a nudlemi (1)

I Vepřové nudličky po indicku, kari rýže (1,3,7)

II Boloňské špagety (1,3,7)

III Rajčatový salát s hermelínem, pečivo (1)

 

čtvrtek: polévka – květáková (1,3)

I Svíčková na smetaně, houskový knedlík (1,3,7)

II Kuřecí řízek v bylinkovém těstíčku, nové brambory s petrželkou (1,3,7)

III Vlašský salát s pečivem (1,3,7)

 

pátek: polévka – frankfurtská s bramborem (1,3)

I Tažený jablkový štrůdl (1,3,7)

II Smažený sýr se šunkou, vařené brambory, tatarka (1,7)

III Maso dvou barev, hrášková rýže (1,3,7)

Změna jídelníčku vyhrazena

 

Jídelní lístek od 30. 8. - 3. 9. 2021

pondělí: polévka – francouzská (1,7)

I Kuřecí steak se šunkou a mozzarelou, rýže jasmínová (1,3)

II Halušky se zelím (1,3,7)

III Čočka nakyselo, vejce, chléb (1,3,7)

 

úterý: polévka – kulajda (1,3)

I Smažený krůtí řízek, šťouchané brambory, okurek (1,3,7)

II Uzená krkovička, křenová omáčka, knedlík (1,3,7)

III Žemlovka s jablky (1,3)

 

středa: polévka – vývar s kapáním (1,3)

I Hovězí guláš, houskový knedlík (1,3,7)

II Lotrinské nudle, okurek (1,3,7)

III Zeleninový salát s kuřecím masem a dressingem (1,3)

 

čtvrtek: polévka – zeleninová (1)

I Smažené kuřecí stehno, vařené brambory, tatarka (1,3,7)

II Krůtí roláda, rýže jasmínová (1,3,7)

III Kuskus s kuřecím masem a zeleninou (1,3)

 

pátek: polévka – maďarská gulášová (1,3,7)

I Kynuté ovocné knedlíky s perníkem (1,3,7)

II Primátorský řízek, nové brambory s petrželkou, tatarka (1,3,7)

III Hovězí maso na žampiónech, knedlík (1,7)

 

Jídelní lístek od 6. 9. - 10. 9. 2021

pondělí: polévka – čočková (1,3)

I Kuřecí nudličky, karirýže (1,3,7)

II Bratislavské vepřové plecko, houskový knedlík (1,3,7)

III Opékaný klobás, hrachová kaše, chléb (1,3,7)

 

úterý: polévka – brokolicová (1)

I Provensálský řízek v těstíčku, vařené brambory, tatarka (1,3,7)

II Pečená plec, koprová omáčka, knedlík (1,3,7)

III Šumajstr, okurek (1,3,7)

 

středa: polévka – vývar s masem a nudlemi (1)

I Smetanové rizoto, okurek (1,3,7)

II Srbské žebírko, těstoviny (1,3,7)

III Lasagne se sýrem (1,3)

 

čtvrtek: polévka – kmínová s vejcem (1,3)

I Sýrová jehla, šťouchané brambory, okurek (1,3,7)

II Bramborové knedlíky plněné uzeným masem a zelím (1,3,7)

III Salát Waldorf s kuřecím masem (1,3)

 

pátek: polévka – fazolová (1,3,7)

I Makový závin (1,3)

II Smažené žampióny, nové brambory s petrželkou, tatarka (1,3,7)

III Segedínský guláš, knedlík (1,3,7)

Změna jídelníčku vyhrazena