#
#
#
#
#
#
#
#

Navigace

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.


Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.

 

O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

 

 

03.04.2020

Provozní doba sběrného dvora

Sběrný dvůr bude pro veřejnost otevřen v následujících dnech a za těchto podmínek.

Detail Aktuality

03.04.2020

Nedělní mše a pobožnost

Nedělní mši svatou lze opět sledovat přes kanál YouTube

Detail Aktuality

27.03.2020

Ordinační doby lékařů v obci

Všechny lékařské služby v Dolních Bojanovicích fungují z důvodu nedostatku ochranných prostředků v omezeném provozu většinou na telefonu nebo po telefonické domluvě. Zde jsou nejdůležitější údaje.

Detail Aktuality

26.03.2020

Otevírací doby obchodů a služeb

V aktuální situaci fungují služby v souvislosti s opatřeními, která nařizuje krizový stav. Otevřené jsou pouze obchody s potravinami a drogistickým zbožím a pobočka České pošty.

Detail Aktuality

26.03.2020

Za účelem ochrany veřejného zdraví nařídilo Ministerstvo zdravotnictví pobývat na veřejně dostupných místech nejvýše v počtu dvou osob

Na základě jednání vlády vydalo Ministerstvo zdravotnictví mimořádné opatření, kterým se prodlužuje zákaz volného pohybu osob na území ČR s výjimkou například cest do zaměstnání či obstarávání základních životních potřeb, jako je například nákup potravin. Současně se nařizuje omezit pohyb na veřejně dostupných místech a omezit kontakty s jinými osobami na nezbytně nutnou míru. Pobývat na veřejně dostupných místech se umožňuje nejvýše v počtu dvou osob, s výjimkou členů domácnosti, výkonu povolání, podnikatelské nebo jiné obdobné činnosti či účasti na pohřbu.

Detail Aktuality