#
#
#
#
#
#
#
#

Navigace

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.


Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.

 

O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

 

 

06.08.2020

Nabídka práce - Všeobecná sestra a kuchař/ka

Domov seniorů Na Jarošce v Hodoníně hledá zaměstnance na post všeobecné zdravotní sestry a kuchaře nebo kuchařky s nástupem od 1. 9. 2020.

Detail Aktuality

06.08.2020

Na sběrný dvůr již není možné vyvážet elektrospotřebiče značky SAMSUNG

Oznamujeme, že na Sběrném dvoře již není možné zpětně odebrat elektrospotřebiče značky SAMSUNG z důvodu toho, že společnost SAMSUNG nefinancuje sběr elektroodpadu na našem Sběrném dvoře. 

Detail Aktuality

04.08.2020

První kolo Okresního přeboru

SK Dolní Bojanovice, oddíl kopané vás zve na první kolo Okresního přeboru, ve kterém se naši utkají se soupeřem SK Žarošice. Začátek zápasu je v neděli 9. 8. v 17:00 hod. na místním fotbalovém hřišti. 

Detail Aktuality

03.08.2020

Základní a mateřská škola přijme uklizečku

ZŠ a MŠ Dolní Bojanovice přijme do pracovního poměru uklízečku do základní školy na částečný úvazek. Nástup možný ihned. Nabídku s životopisem zasílejte na reditel@zsdolboj.cz, případně 728 508 840.

Detail Aktuality

03.08.2020

Obecní knihovna opět otevřena

Obecní knihovna oznamuje, že je znovu otevřena dle běžné otevírací doby.

Detail Aktuality